Červenec 2012

Vracím se !

6. července 2012 v 8:59 | Anička :)


Taak jo, moc dlouho mi to nevydrželo :D A vy si asi musíte říkat, že jsem úplně mimo,když měním názor, ale je to tak,že jsem si uvědomila,že mi to tak nějak bude chybět..ten blogový svět,občas si psát s těma fajn lidma, těšit se z návštěvnosti. Nebudu tutolik,jako dřív,ale přes dopoledne jsem stejně doma,tak prostě budu tu,když budu mít jiný lepší program tam venku,tak tu prostě nebudu,ale budu se snažit! :-)


PRO AFF: Chtěla bych udělat menší vyhazovmých aff,spousta z vás si mě už smazala. ale chtěla bych,abyste mi do komentářů napsali,kdo chce být aff a kdo ne,pak se rozhodnu podle vašich reakcí !:)

Všechno,co bude v mých silách dodělám odpoledne nebo večer,ted nemám moc čas.

THE END !

3. července 2012 v 13:19 | Anička :)


Myslím, že nadpis svědčí za vše. Už to nemá cenu, alespoň z mé strany ne. Za ty dva měsíce jsem poznala,že můj život je tam venku, s kamarády, a ne tady. Díky blogu jsem marnila pár hodin denně,který jsem mohla využít daleko líp. Stal ose tzoho opravdu moc, hodně špatnýho,ale díky tomu jsem si uvědomila, že nemůžu jen tak sedět u počítače, ale každou chvíli musím něco dělat a podnikat.

Bylo to tu krásný, poznala jsem pár super lidí, blog mi pomáhal utíkat od problémů (což taky není nejlepší řešení). Miley pořád zbožnuju a na novinky koukám, jen mě přijde zbytečná ztráta času přidávat fotky, články a spousty dalšího,když toho je všude plno..

Nevím kolik z vás si toto ještě přečte,každopádně, všem mým úžasný Aff přeju,ať jim to tu klape! :-))
THANK YOU:
mileycyrus.bz, mileyraycyrusbrasil.com, mileysource.net, miley-central.org, miley-online.net, milesbr.com, hollywoodlife.com